2014 m. balandžio 14 d., pirmadienis

Kvietimas mokytojams

Vilniaus arkivyskupijos katechetikos centras orgaanizuoja piligriminę kelionę

palaimintojo Jono Pauliaus II šventumo keliu

Krokuva, Kalvarija Zebžydovska, Vadovicai, Čenstachava

 

2014 m. birželio 27 - 29 d.Kadangi išvykimas vėlai vakare, galima bus atvykus palaukti išvykimo mūsų centre 

Informacija:

 

ü  Kelionės draudimą piligrimai daro patys asmeniškai arba paima iš „Ligonių kasos“ Europos sveikatos draudimo kortelę prieš išvažiuojant.

ü  Įskaičiuotas  maistas yra pusryčiai šeštadienį ir sekmadienį, pietų metu bus galima pavalgyti kavinėse, užtat vakarienėms būtų gerai turėti savo maisto.

ü  Į kainą įskaičiuotas įėjimas į Vavelio bažnyčios bokštą ir katedros muziejų, Slibino duobės lankymas, popiežiskų namų lankymas Vadovicuose.

ü  Užsirašant į kelionę būtiną patikslinti, ar norėsit lankyti Vavelio pilies muziejų-  reprezentacinius karaliaus kambarius už papildomą mokesti ( 19 zl. ) ar ne, į muziejų galės įeiti tik išanksto užsiregistravę.

ü  Kelionėje dalyvaujantiems mokytojams privalu su savimi turėti mokytojo pažymėjimą, su juo įėjimas į Vavelio muziejų kainuos tik 12 zl, visiems kitiems 19 zl, dėl laiko stokos planuojame aplankyti tikreprezentacinius karaliaus kambarius.

ü  Kelionėje gali dalyvauti visi norintys.

 

Kaina 280 lt.

 

Užsirašyti į kelionę galima VAKC susimokėjus 140 lt. pirminį įnašą ir pristačius keliaujančių asmenų paso arba asmens tapatybės kortelės kopiją iki balandžio 15 d. arba  galima susisiekti su Jelena (užregistruočiau Švenčionėliuose) pvz., prieš Velykas kurią nors dieną tel. 8 684 59399